top of page

Drzwi angielskie | z montażem - do domu i mieszkania | LEGNICA

Drzwi angielskie (ang. "English doors") to nazwa używana w Polsce na określenie drzwi zewnętrznych, które charakteryzują się solidnym wykonaniem i tradycyjnym stylem. Drzwi te zazwyczaj są wykonane z drewna lub aluminium, a ich konstrukcja składa się z ramy oraz wypełnienia z płyt lub paneli.

Drzwi angielskie często są wyposażone w ozdobne okucia, klamki oraz szyldy, co nadaje im elegancki wygląd. Charakteryzują się również dobrymi parametrami izolacyjnymi, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu oraz redukcję hałasu z zewnątrz.

Mimo że nazwa "drzwi angielskie" sugeruje, że są one pochodzenia brytyjskiego, to w rzeczywistości styl ten wykształcił się w różnych krajach europejskich w XVII i XVIII wieku, a w Wielkiej Brytanii stał się popularny w XIX wieku. Obecnie drzwi angielskie są stosowane w wielu krajach, a ich styl klasyczny i elegancki nadal cieszy się dużą popularnością.


Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wraz z montażem na terenie całej Polski. Jeśli chcesz zamontować drzwi kupione w markecie budowlanym lub innym sklepie to doskonale trafiłeś/aś. A może chcesz kupić w naszym sklepie internetowym montazDRZWI.net? Świetnie, tutaj znajdziesz ich tysiące.


Tak czy siak, z zakupem lub bez 😀 u nas zamówisz usługę na terenie miasta Legnica:

A może jednak drzwi wraz z montażem? Super! Do wyboru, do koloru:

ZAPRASZAMY do kontaktu:

tel. +48 514 755 866 (Polska)


i do zobaczenia u Ciebie na montażu drzwi... gdzieś w miejscowości Legnica 👋!


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page