top of page

Drzwi angielskie | z montażem - do domu i mieszkania | JELENIA GÓRA

Wyrażenie "drzwi angielskie" może oznaczać różne rzeczy, w zależności od kontekstu. Oto kilka możliwych znaczeń:

  1. Drzwi o stylu angielskim - to po prostu drzwi o charakterystycznym dla Anglii stylu, który może mieć różne cechy, w zależności od epoki i regionu. Mogą to być na przykład drzwi z panelami, z rzeźbionymi elementami ozdobnymi, z charakterystycznymi klamkami lub zamkami, z oknami lub bez nich.

  2. Drzwi typu "stable door" - to rodzaj drzwi, których górna i dolna część działają niezależnie od siebie, tak jak w stajniach. Są one popularne w Anglii ze względu na swoją praktyczność - można je otworzyć górną częścią, aby wpuścić powietrze, a dolną zamknąć, aby zatrzymać zwierzęta lub dzieci.

  3. Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania - termin "drzwi angielskie" może także odnosić się do drzwi wejściowych do domu lub mieszkania, które są produkowane w Anglii lub są stylizowane na drzwi angielskie. Mogą być to na przykład drzwi z solidnego drewna, z witrażami lub z rzeźbionymi elementami ozdobnymi.

W każdym przypadku ważne jest, aby wybrać drzwi, które są odpowiednie dla potrzeb i stylu danego domu lub mieszkania.


Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wraz z montażem na terenie całej Polski. Jeśli chcesz zamontować drzwi kupione w markecie budowlanym lub innym sklepie to doskonale trafiłeś/aś. A może chcesz kupić w naszym sklepie internetowym montazDRZWI.net? Świetnie, tutaj znajdziesz ich tysiące.


Tak czy siak, z zakupem lub bez 😀 u nas zamówisz usługę na terenie miasta Jelenia Góra:

A może jednak drzwi wraz z montażem? Super! Do wyboru, do koloru:

ZAPRASZAMY do kontaktu:

tel. +48 514 755 866 (Polska)


i do zobaczenia u Ciebie na montażu drzwi... gdzieś w miejscowości Jelenia Góra 👋!


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page