top of page

Drzwi aluminiowe | z montażem - do domu i mieszkania | OLEŚNICA

Drzwi aluminiowe do domu i mieszkania to drzwi wykonane z ramy aluminiowej, w której osadzone są różnego rodzaju wypełnienia. Mogą mieć różne wymiary, kształty i wzory, a także wykończenia w postaci farby proszkowej lub anodowania.

Drzwi aluminiowe charakteryzują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością i trwałością, odpornością na korozję, a także lekkością i łatwością w utrzymaniu czystości. Są także doskonale dopasowane do nowoczesnego designu, co sprawia, że są popularnym rozwiązaniem w nowoczesnych domach i mieszkaniach.

Drzwi aluminiowe mogą być stosowane zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. W zależności od potrzeb, mogą mieć różne rodzaje wypełnień, takie jak: szkło, płyty MDF, blacha, panele aluminiowe, a nawet drewno.

Ważne jest, aby wybrać drzwi aluminiowe odpowiednio do potrzeb i wymagań, biorąc pod uwagę wymiary, kolorystykę, rodzaj wypełnienia oraz bezpieczeństwo.


Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wraz z montażem na terenie całej Polski. Jeśli chcesz zamontować drzwi kupione w markecie budowlanym lub innym sklepie to doskonale trafiłeś/aś. A może chcesz kupić w naszym sklepie internetowym montazDRZWI.net? Świetnie, tutaj znajdziesz ich tysiące.


Tak czy siak, z zakupem lub bez 😀 u nas zamówisz usługę na terenie miasta Oleśnica:

A może jednak drzwi wraz z montażem? Super! Do wyboru, do koloru:

ZAPRASZAMY do kontaktu:

tel. +48 514 755 866 (Polska)


i do zobaczenia u Ciebie na montażu drzwi... gdzieś w miejscowości Oleśnica 👋!


1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page