top of page

Drzwi akustyczne | z montażem - do domu i mieszkania | WAŁBRZYCH

Drzwi akustyczne do domu lub mieszkania to specjalny rodzaj drzwi, które zostały zaprojektowane z myślą o poprawie izolacji akustycznej pomieszczeń. Ich głównym celem jest zminimalizowanie ilości dźwięków z zewnątrz, które przenikają do wnętrza budynku oraz odwrotnie - zminimalizowanie ilości dźwięków, które wydostają się z pomieszczeń na zewnątrz.

Drzwi akustyczne do domu lub mieszkania składają się z kilku warstw materiałów o różnych właściwościach akustycznych, które są połączone ze sobą w sposób umożliwiający zminimalizowanie przenikania dźwięków. W warstwach tych znajdują się m.in. płyty MDF, płyty gipsowo-kartonowe, miękka pianka poliuretanowa, folia dźwiękochłonna oraz specjalna uszczelka, która zapobiega przenikaniu dźwięków przez szczeliny między drzwiami a futryną.

Dzięki temu drzwi akustyczne do domu lub mieszkania są w stanie zredukować hałas o około 30 dB w porównaniu z tradycyjnymi drzwiami wewnętrznymi, co wpływa pozytywnie na komfort mieszkańców i zapewnia spokojną atmosferę w pomieszczeniach.


Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wraz z montażem na terenie całej Polski. Jeśli chcesz zamontować drzwi kupione w markecie budowlanym lub innym sklepie to doskonale trafiłeś/aś. A może chcesz kupić w naszym sklepie internetowym montazDRZWI.net? Świetnie, tutaj znajdziesz ich tysiące.


Tak czy siak, z zakupem lub bez 😀 u nas zamówisz usługę na terenie miasta Wałbrzych:

A może jednak drzwi wraz z montażem? Super! Do wyboru, do koloru:

ZAPRASZAMY do kontaktu:

tel. +48 514 755 866 (Polska)


i do zobaczenia u Ciebie na montażu drzwi... gdzieś w miejscowości Wałbrzych 👋!


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page