top of page

Drzwi akustyczne | z montażem - do domu i mieszkania | LEGNICA

Drzwi akustyczne to specjalnego rodzaju drzwi, które są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić izolację akustyczną. Ich celem jest redukcja hałasu z zewnątrz lub z innych pomieszczeń, co może być szczególnie ważne w przypadku mieszkań lub domów położonych w pobliżu głównych dróg, sklepów, klubów nocnych lub innych miejsc generujących hałas.

Drzwi akustyczne są zazwyczaj wykonane z solidnych materiałów, takich jak drewno lub metal, wzmocnione warstwami izolacyjnymi i osłonami, które pochłaniają dźwięki. Wewnątrz drzwi znajduje się izolacja dźwiękochłonna, która pochłania i tłumi dźwięki z zewnątrz. Dodatkowo, drzwi akustyczne posiadają specjalne uszczelki, które zapobiegają przeciekaniu dźwięku.

Dobrze wykonane drzwi akustyczne mogą zredukować hałas o około 30 dB, co oznacza, że ​​są w stanie wyeliminować większość dźwięków pochodzących z zewnątrz. Drzwi akustyczne są szczególnie ważne w pomieszczeniach takich jak pokoje rekreacyjne, biura, sypialnie czy gabinety lekarskie, gdzie wymagana jest cisza i spokój.

Warto zwrócić uwagę na to, że drzwi akustyczne to inwestycja, która może poprawić jakość życia i komfort mieszkańców. Jednak ich koszt może być wyższy niż koszt zwykłych drzwi, ze względu na zastosowane materiały oraz specjalistyczne rozwiązania techniczne.


Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży drzwi wraz z montażem na terenie całej Polski. Jeśli chcesz zamontować drzwi kupione w markecie budowlanym lub innym sklepie to doskonale trafiłeś/aś. A może chcesz kupić w naszym sklepie internetowym montazDRZWI.net? Świetnie, tutaj znajdziesz ich tysiące.


Tak czy siak, z zakupem lub bez 😀 u nas zamówisz usługę na terenie miasta Legnica:

A może jednak drzwi wraz z montażem? Super! Do wyboru, do koloru:

ZAPRASZAMY do kontaktu:

tel. +48 514 755 866 (Polska)


i do zobaczenia u Ciebie na montażu drzwi... gdzieś w miejscowości Legnica 👋!


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page