top of page
 • Jak zapłacić za Zamówienie?
  Jeśli zdecydowałeś/aś się już na jakiś Produkt to kliknij "Zamawiam". Uzupełnij niezbędne pola i potwierdź Zamówienie. To tyle - proste, prawda?! My od tej chwili zajmiemy się resztą. Automatycznie rezerwowane są drzwi na magazynie centralnym. W momencie otrzymania od magazynu centralnego potwierdzenia przyjęcia złożonej rezerwacji otrzymasz od nas email z prośbą o uregulowanie swojego Zamówienia przelewem bankowym. Zamówienie będzie realizowane natychmiast po uprzednim jego opłaceniu na podany numer mBiznes konto Standard 50 1140 2004 0000 3702 8286 4118 i zaksięgowaniu przez system wymaganej kwoty. W tytule przelewu należy wpisać podany przez system numer Zamówienia. Jeśli chcesz przyspieszyć czas realizacji Zamówienia możesz wysłać na podany email: montazdrzwi.net@gmail.com (potwierdzenie przelewu). W przypadku braku uregulowania płatności za Zamówienie w ciągu 3 dni od daty jego złożenia Zamówienie zostaje uznane za nieopłacone i będzie automatycznie anulowane. ​ W przypadku 3-krotnego braku uregulowania płatności za Zamówienie przez Kupującego system automatycznie nałoży na niego blokadę w rejestrze naszych Klientów i tym samym nie będzie mógł dokonywać dalszych Zamówień. W chwili złożenia Zamówienia spoczywa na Kupującym (Konsumencie) obowiązek jego uregulowania poprzez płatność przelewem lub PayPal (forma dostawy "Przelew") lub obowiązek jego odbioru wraz z uregulowaniem płatności kurierowi (forma dostawy "Pobranie"). Przypominamy, że w przypadku nieodebrania przesyłki pobraniowej świadomie Kupujący (Konsument) naraża nas na koszta finansowe związane z przygotowaniem i wysłaniem Zamówienia, w związku z powyższym będziemy zmuszeni sprawę przekazać na drogę sądową, do działań windykacyjnych oraz wystąpienie o wpisanie Kupującego (Konsumenta) do Krajowego Rejestru Dłużników. Tym samym będzie mieć trudności z zaciągnięciem w przyszłości leasingów, kredytów i rat. Nadmieniamy, że w myśl art. 221 Kodeksu Cywilnego, Kupującemu (Konsumentowi) przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, ale jeśli z tego prawa nie skorzystał przed realizacją (wysłaniem) Zamówienia, Umowę Sprzedaży wciąż uznaje się za ważną i tym samym spoczywa na Kupującym (Konsumencie) obowiązek zapłaty wraz z odbiorem wydanego (wysłanego) przez Sprzedawcę towaru.
 • Czy mogę reklamować Przedmiot?
  Tak, na podstawie dowodu zakupu i Ustawy o Prawach Konsumenta. W naszym sklepie możesz reklamować Przedmiot na podstawie rękojmi.
 • Jaka jest wasza Polityka Zwrotów?
  Kupujący, który zawarł Umowę Sprzedaży na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
 • Jak zwrócić Przedmiot?
  Wypełnij formularz odstąpienia od Umowy Sprzedaży, zapakuj Przedmiot w oryginalne opakowanie wysłane przez sprzedawcę i wyślij na adres: montazDRZWI.net, Lwowska 31/101, 56-400 Oleśnica. Pamiętaj, że wszystkie koszty związane z przekazaniem zwracanego Przedmiotu do Sprzedawcy ponosi Kupujący i nie podlegają zwrotowi!
 • W jakich miejscowościach montujecie drzwi?
  Usługi montażu drzwi wykonujemy na terenie miast i okolic: Oleśnica Warszawa Rzeszów Toruń Wrocław Olsztyn Gdańsk Łódź Białystok Poznań Katowice Lublin Opole Bydgoszcz Zielona Góra Kraków Kielce Szczecin
 • Jaki jest koszt transportu (dojazdu) ekipy monterskiej?
  Koszt transportu (dojazdu) ekipy monterskiej naliczony jest na podstawie odległości w km, średniego spalania paliwa samochodu oraz ceny za litr.
 • Ile trwa taka wymiana starych drzwi na nowe?
  Standardowo czas trwania demontażu / montażu drzwi wynosi do 3h.
 • Czy montujecie drzwi MARKETÓW BUDOWLANYCH?
  Tak, montujemy wszystkie drzwi MARKETÓW BUDOWLANYCH.
bottom of page